Vernisáže

Nepokládám se za ženu, která čeká na štěstí jen s nataženou rukou, proto jsem se rozhodla podpořit projekt "Sad nadějí",  (jehož jsem autorkou) další moji aktivitou. 

Vytvořila jsem sadu obrazů ze zvířecí říše, ze kterých pro kalendářní rok 2020 plánujeme vydat kalendář v limitované edici s názvem  "kouzelný kalendář / Magic Calendar"

Titulní strana tohoto kalendáře je tvář lišky. V Talk show v Českém rozhlase jsem na otázku, která je má oblíbená kniha, odpověděla bez váhání "Malý princ". Proto liška.

Dále z těchto obrazů a fotografií pořádáme 

charitativní, putovní výstavu, vernisáž s názvem 

"každý den je dar"

Na této výstavě, vernisáži bude možné zakoupit umělecké tisky obrazů v limitované edici.

Tyto obrazy, umělecké tisky, budou signovány mým originál podpisem s tím, že bude na nich uvedeno číslo, o kolikátý obraz z dané kolekce se jedná. Na zadní straně obrazu bude vloženo originální, velké, kulaté razítko s poděkováním pro tento charitativní projekt. Názvy obrazů jsou pojmenovány pozitivními charakterovými vlastnostmi. K zamyšlení, jak blízko je svět lidí a zvířat.

Veškerý výtěžek z výstavy "každý den je dar", je určen pro realizaci projektu "Sad nadějí".

Putovní výstava "každý den je dar", by měla být postupně na více místech v naší zemi. Za mediální spolupráce  Českého rozhlasu.

Tato charitativní výstava, vernisáž "každý den je dar" startuje svá putování ve městě Náchod, 

v Hotelu U Beránka 29.4.2019 v 15.00 hod.  Jste srdečně zváni.